(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-31 10:15

Paczka z żywnością

(Nr 2248779)
Paczka z żywnością

Długość [m]:

0.3

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1614.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, należy wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

3 sty 2018

Adres i termin dostawy

Strømmen, Norwegia

Termin elastyczny