(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 08:33

Paczka ze Stavanger do Kolobrzegu

(Nr 2636716)
Paczka ze Stavanger do Kolobrzegu

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

25.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1376.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu warto pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Szczególnie delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Stavanger, Norwegia

Od 27 kwi 2018 do 30 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Kołobrzeg, 78-100, Polska

Termin elastyczny