(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-29 11:45

Paczka żywnościowa 20kg

(Nr 2330836)
Paczka żywnościowa 20kg

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1342.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej formatów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeśli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, gazet czy też materiałem. Zwłaszcza kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch pudła przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Od 26 lut 2018 do 28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Paradis, 5058, Norwegia

Od 27 lut 2018 do 3 mar 2018