(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-05-31 19:03

Paczka żywnościowa do Mimizan (Francja - niedaleko Bordeaux

(Nr 1821755)
Paczka żywnościowa do Mimizan (Francja - niedaleko Bordeaux

Długość [m]:

0,5

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg:

15.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1904.00 km

Informacje dodatkowe:

Standardowa paczka żywnościowa dla osoby pracującej za granicą. Proszę o podanie kosztów, do terminów się dostosuję.

Oferty od Przewoźników (0)

160 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-06-2017, 18:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Oferta dla przesyłki o wadze do 30kg i rozmiarach maksymalnych 60x60x60cm zapakowanej w karton lub w kształcie prostopadłościanu. Transport firmą kurierską. Pełne ubezpieczenie towaru, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do wydrukowania listu przewozowego oraz zapakowania przesyłki do transportu.

Cena (zawiera VAT): 160 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej kształtów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, opłaca się opublikować darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówkiwyjątkowo istotne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniamiwolną przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, gazet lub gąbką. Bardzo kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

58-500 Jelenia Góra, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mimizan, Francja

Termin elastyczny