(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-05-31 19:03

Paczka żywnościowa do Mimizan (Francja - niedaleko Bordeaux

(Nr 1821755)
Paczka żywnościowa do Mimizan (Francja - niedaleko Bordeaux

Długość [m]:

0,5

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg:

15.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1904.00 km

Informacje dodatkowe:

Standardowa paczka żywnościowa dla osoby pracującej za granicą. Proszę o podanie kosztów, do terminów się dostosuję.

Oferty od Przewoźników (0)

160 zł

ID firmy: 31880
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-06-2017, 18:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Oferta dla przesyłki o wadze do 30kg i rozmiarach maksymalnych 60x60x60cm zapakowanej w karton lub w kształcie prostopadłościanu. Transport firmą kurierską. Pełne ubezpieczenie towaru, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do wydrukowania listu przewozowego oraz zapakowania przesyłki do transportu.

Cena (zawiera VAT): 160 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, warto opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem warto podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można naładować fragmentami trocin, papieru lub materiałem. Szczególnie delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

58-500 Jelenia Góra, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mimizan, Francja

Termin elastyczny