(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-03 20:16

Paczki 30 kg

(Nr 2254140)
Paczki 30 kg

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1777.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, warto wystawić za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem można określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, gdy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do transportu warto pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Ostrów Wielkopolski, 63-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Marsylia, Francja

Termin elastyczny