(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczki do Holandii (Nr 2272332)

Paczki do Holandii

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 842.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Międzyrzecz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Holandia, Zuid-Holland, Rotterdam

Termin elastyczny


Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, warto opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. Szczególnie delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).