(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczki do Rzymu (Nr 5784635)

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

120

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1578.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Kotórz Mały

Od 1 lut 2020 do 5 lut 2020

Adres i termin dostawy

Włochy, Lacjum, Rzym

Od 1 lut 2020 do 8 lut 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, warto wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeżeli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).