(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-22 12:40

Paczki do Wloch (Nr 2404576)

Paczki do Wloch

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

150.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1539.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, należy opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, gdy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 26 lut 2018 do 4 mar 2018

Adres i termin dostawy

Parma, Włochy

Od 26 lut 2018 do 4 mar 2018