(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczki rower narty walizki (Nr 3343049)

Paczki rower narty walizki

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

100.00

Liczba sztuk:

7

Dystans: 1078.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Frankfurt Nad Menem

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, opłaca się opublikować za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, gdy chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do przewozu należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).