(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczki, rowery, hulajnoga, stojak i kwiat (Nr 5932043)

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 3266.00 km

Adres i termin nadania

Portugalia, Lizbona, Sacavém

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Kwidzyn

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na parę pudeł, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie naszego majątku.