(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-29 14:47

Paczki z rzeczami osobistymi

(Nr 2643400)
Paczki z rzeczami osobistymi

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1949.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, gdy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania paczki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Birmingham, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Partynia, 39-310, Polska

Termin elastyczny