(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paket (Nr 7105703)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
70 x 46 x 21 cm
26 kg
1
Łączna waga:
26 kg
Dystans
914 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Gliwice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Stuttgart

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).