Paket nach taiwan (Nr 6039026)

Paket nach taiwan

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Lucerna, Lucerna

Od 10 maj 2020 do 31 maj 2020

Adres i termin dostawy

Tajwan, 南投縣, 信義鄉

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej kształtów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, opłaca się opublikować darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto określić typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, jeśli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).