Paket x 10 (Nr 7986466)

Paket x 10
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
90 x 60 x 50 cm
15 kg
10
Łączna waga:
150 kg
Dystans
3054 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Grecja, Αποκεντρωμένη Διοίκηση Κρήτης, Ιεράπετρα

Od 28 paź 2021 do 29 paź 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję transportu paczki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do przewozu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch pudła przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).