Paket x 15 (Nr 6214050)

Paket x 15
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
80 x 40 x 40 cm 30 kg 15
Łączna waga: 450 kg
Dystans: 1384 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Saksonia, Drezno

Od 17 sie 2020 do 19 sie 2020

Adres i termin dostawy

Ukraina, Kyiv City, Kijów

Od 23 sie 2020 do 30 sie 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeżeli planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).