Paket x 20 (Nr 6596661)

Paket x 20
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
60 x 40 x 30 cm 20 kg 20
Łączna waga: 400 kg
Dystans 2223 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Kolonia

Od 27 lis 2020 do 28 lis 2020

Adres i termin dostawy

Portugalia, Lizbona, Lizbona

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, warto opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem warto określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeśli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do przewozu warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Nadzwyczaj kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).