Paket x 20, Fahrrad x 2 (Nr 6505307)

Paket x 20, Fahrrad x 2
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
120 x 60 x 60 cm 15 kg 10
Paczka
64 x 29 x 33 cm 10 kg 10
Rower
200 x 70 x 100 cm 25 kg 2
Łączna waga: 300 kg
Dystans: 2255 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Weilheim In Oberbayern

23 paź 2020

Adres i termin dostawy

Grecja, Arcadia, Tyros

30 paź 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, opłaca się opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia paczki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).