Paket x 3 (Nr 8046690)

Paket x 3
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
100 x 30 x 30 cm
10 kg
3
Łączna waga:
30 kg
Dystans
3278 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Winsen

Od 4 paź 2021 do 8 paź 2021

Adres i termin dostawy

Turcja, Antalya, Alanya

Od 26 paź 2021 do 29 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, warto opublikować za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).