Paket x 30 (Nr 8016646)

Paket x 30
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
66 x 38 x 30 cm
8 kg
30
Łączna waga:
240 kg
Dystans
2356 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

18 paź 2021

Adres i termin dostawy

Grecja, Jednostka Regionalna Ateny-Sektor Południowy, Glifada

26 paź 2021


Zadaj pytanie

Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej formatów, wagi i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, warto opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeżeli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Zwłaszcza delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).