Paket x 4 (Nr 6510647)

Paket x 4
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
56 x 30 x 15 cm 5 kg 4
Łączna waga: 20 kg
Dystans: 4910 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Kolonia

Od 8 wrz 2020 do 6 paź 2020

Adres i termin dostawy

Iran, Teheran, Teheran

Od 25 paź 2020 do 31 paź 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej formatów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można określić rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeżeli planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).