(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paleciak (Nr 5487308)

Paleciak

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

150

Wysokość [m]:

200

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 799.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Jarosław

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Myślibórz

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń jak i różnego sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna kompetentnie zabezpieczyć urządzenie, aby uniknąć uszkodzeń, zadraśnięć jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu należą frezarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, maszyny czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Cena transportu maszyn lub sprzętu

Cena transportu maszyn i sprzętu jest zależna zazwyczaj od gabarytu jak i wagi przedmiotu oraz od odległości od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Z reguły przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga odpowiednich uprawień jak również dużej wiedzy ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z ceną około 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu poza teren Polski

Popularnymi kierunkami w europejskim przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt przewozu maszyn lub sprzętu na jeden kilometr przy trasie nasz kraj – UK wynosi 0,70 PLN. Orientacyjnie np., przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy niecałe 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku Polska – Niemcy za przewóz maszyn płacimy niecałe 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka zapłacimy prawie 1,18 zł/km, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.