(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Antyki Dodano: 2018-04-28 12:19

palet , 250 kg , 1,2 m3

(Nr 2640884)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Opakowanie ładunku:

un palet

Instrukcje szczególnej ostrożności:

fragil

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2392.00 km

Transport antyków

W czasie transportu zabytków konieczne należy zachować niezwykłą przezorność. Zabytki - przeważnie to rzeczy zabytkowe, co oznacza, że są wiekowe i drogie. Zabytki z reguły mają wartość historyczną albo sentymentalną. Do gatunku: zabytki z reguły zaliczamy meble, niemniej jednak spokojnie pod tym hasłem transportowane są: lampy, płótna, książki, czy też porcelana.

W momencie, kiedy obmyślamy transport starych rzeczy z wykorzystaniem giełdy przewozowej Clicktrans, warto wystawić ofertę w w grupie: „Specjalnej Ostrożności”, a następnie wybrać sekcję: „Antyki”. Wystawienie ogłoszenia w sekcji „Antyki” zapewnia, iż przewoźnicy zajmą się transportem z właściwą starannością. Przy przewozie antyków warto poprosić, aby przewoźnik dodatkowo zabezpieczył kosztowny ładunek przed zniszczeniem w czasie przewozu. Kiedy postanowimy sami zapakować swoje wartościowe przedmioty, wtedy trzeba stosować się do kliku ważnych rad. Dobrze jest każdy antyk osłonić osobno folią stretch, kiedy nie posiadamy folii, można przedmioty zabezpieczyć kocami czy ręcznikami. W przypadku, gdy swoje zabytki obmyślimy transportować w paczkach, trzeba zadbać o to, żeby wolne przestrzenie zapchać czymś delikatnym, na przykład styropianem czy pogiętymi magazynami.

Koszt przewozu zabytków nie jest uzależniony od ich kosztowności, tylko od: wielkości, wagi i od odcinka na którym jest zrealizowany.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tralee, Irlandia

Termin elastyczny