(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paleta (Nr 6456520)

Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paleta
60 x 80 x 50 cm 30 kg 1
Łączna waga: 30 kg
Dystans: 323 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Krapkowice

Od 17 sie 2020 do 6 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Skaryszew

Od 18 sie 2020 do 13 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, kiedy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Nadzwyczaj delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).