(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-11-20 15:26

Paleta na Cypr

(Nr 2167311)
Paleta na Cypr

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

170

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 3227.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn i sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który musi stosownie osłonić urządzenie, żeby ustrzec się zniszczeń, otarć oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz maszyn i sprzętu należą spawarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, stelaże, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu

    Cena transportu maszyn lub sprzętu będzie uzależniona zazwyczaj od wymiarów i wagi przedmiotu, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do obszaru wyładunku. Nierzadko transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania przepisowych uprawień jak również dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Przykładowo, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z kosztem blisko 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu na obczyznę

    Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy i UK. Śr. koszt przewozu maszyn lub sprzętu na 1 kilometr na trasie Polska – Wielka Brytania kosztuje 0,70 PLN. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do UK będzie kosztował średnio 0,23 zł/km. Za to na odcinku Polska – Niemcy za transport urządzeń poniesiemy koszt średnio 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka zapłacimy średnio 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Zielona Góra, Polska

24 lis 2017

Adres i termin dostawy

Kato Polemidia, 3117, Cypr

Termin elastyczny