(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2018-01-04 20:44

Paletą niestandardowa szer 100, dl 200, wys 120cm, zawierająca sprzęt rtv

(Nr 2256501)
Paletą niestandardowa szer 100, dl 200, wys 120cm, zawierająca sprzęt rtv

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

200.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport sprzętu RTV

    Sprzęt RTV to przykładowo telewizory oraz kina domowe, odtwarzacze DVD, telefony komórkowe, sprzęty stereofoniczne, odtwarzacze CD, wieże audio i mp4 oraz różnorodne urządzenia elektroniczne, które zazwyczaj wykorzystuje się w domu.

Spakowanie sprzętu RTV

    Odporność opakowania powinno się dobrać do gabarytów oraz ciężaru urządzenia. Dobrą praktyką jest wykorzystać oryginalne opakowanie sprzętu, które planujemy przetransportować. W sytuacji, gdy już pozbyliśmy się oryginalnego kartonu, postarajmy się, aby ograniczyć wolną lukę oraz uchronić się przed przesuwaniem urządzenia w pudełku zastępczym. Wolną przestrzeń powinno się napakować papierem, folią stretch albo gąbką. Przed zapakowaniem urządzenia RTV warto zawinąć go folią stretch, żeby uniknąć uszkodzeń. W przypadku małych elementów, sprzęt zabezpiecza się używając panele styropianowe. Przy zastosowaniu urządzeń elektronicznych o niemałych rozmiarach, trzeba w głównej mierze rozdzielić lub usunąć drobniejsze elementy, jak np. antenę czy przewody. Duże sprzęty kładzie się na paletach, a potem owija folią bąbelkową w taki sposób, żeby nie poruszały się lub nie wystawały na zewnątrz palety.

Koszt transportu urządzenia RTV

    Koszt transportu sprzętu elektronicznego uzależniony jest głównie od trasy przesyłki oraz jej rozmiarów – rozpiętości, wysokości i ciężaru urządzenia. Istotne znaczenie ma także fakt, czy mamy oryginalne opakowanie sprzętu RTV, czy też nie. Jeśli urządzenie wymaga stosownego kartonu oraz osłony ze strony firmy transportowej, wtedy przyczyni się to również na ostateczny koszt przewozu.

Adres i termin nadania

Brwinów, 05-840, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Basse-Terre, 97100, Francja

Termin elastyczny