(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

paleta z osobistymi rzeczami (Nr 4650936)

paleta z osobistymi rzeczami

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1354.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 7 sie 2019 do 16 sie 2019

Adres i termin dostawy

Norwegia, Vest-Agder, Kristiansand

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka pudeł, aby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały izolujące, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie twojego mienia.