(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-04-28 13:38

Paleta z warzywami (Nr 2641068)

Paleta z warzywami

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

150

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 429.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przetransportowania nieduży towar, który nie potrzebuje wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga użycia dużej przestrzeni, wtedy użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest stosowne. 


Do ciężarówek stosowanych w przewozie LTL kwalifikuje się pojazdy, których waga przekracza 3,5 tony i pozostałe maszyny spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka i furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – waga i wymiary. Należy również dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, trzeba opisać opakowanie. Kluczowa jest również informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej tylko transport, czy na przykład załadunek oraz wyładunek. Zasadniczą informacją jest również termin wykonania transportu.

Ładunki przewożone w ramach LTL to zwykle palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Dziadowa Kłoda, 56-504, Polska

Od 28 kwi 2018 do 30 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny