(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Inne Dodano: 2017-11-21 06:47

Palety z drobnicą

(Nr 2168655)
Palety z drobnicą

Długość [m]:

234

Szerokość [m]:

234

Wysokość [m]:

242

Waga w kg (łączna):

14000.00

Ilość sztuk:

22

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 676.00 km

Informacje dodatkowe:

wymiary są podane złe, nie znam dokładnym wymiarów są to 22 palety z drobnicą które trzeba odebrać na magazynie celnym w Gdyni następnie przewieźć do województwa Lubelskiego na magazyn celny w Chełmie, jest to od 50 do 55 m sześciennych oraz 14ton, 22 palety

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy portal licytacyjny tyczący się usług transportowych. Giełda transportowa przedstawia bazę aktualnych zleceń i gwarantuje firmom transportowym szeroki dostęp do zleceń podzielonych na kategorie. Gdy planujemy użyć giełdy transportowej, należy założyć konto – opcja ta jest absolutnie darmowa. Następnie powinno się dołączyć swoje ogłoszenie (kiedy jesteś zlecającym transport) lub znaleźć zlecenia na wyznaczonej trasie (kiedy jesteś firmą transportową).

Jakie korzyści umożliwia Clicktrans?

Serwis Clicktrans.pl przewoźnikom daje wgląd do wielu tysięcy ofert w kraju oraz za granicą, a zleceniodawcom - sposobność zademonstrowania swojego ładunku setką firm transportowym, które błyskawicznie wycenią koszt transportu.

Jakie wolne ładunki można znaleźć na giełdzie przewozowej?

Na giełdzie transportowej znajdują się zlecenia przewozowe dla różnorakiego gatunku ładunków. Ludzie zlecający przewóz mogą zgłosić transport w ramach wielu kategorii, na przykład: przeprowadzki, motocykle i skutery, ładunki, maszyny i sprzęt, specjalnej ostrożności, pojazdy budowlane, przyczepy, pojazdy zabytkowe, quady, skutery wodne, samoloty, niepełna ciężarówka, kontener, wywrotka, sprzęt RTV, sprzęt sportowy, sprzęt biurowy, antyki, stoły bilardowe, łodzie motorowe, kajaki, zwierzęta jak i dużo innych. Do wziętych kategorii zleceń transportowych należą: transport motocykli, transport mebli, jaki i giełda przeprowadzek. Pokaźną większość zlecanych ogłoszeń są zlecenia transportowe na busa, czyli zlecenia przewozowe do 3,5 tony.

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

23 lis 2017

Adres i termin dostawy

Chełm, 22-100, Polska

27 lis 2017