Pallet (Nr 7952302)

Pallet
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paleta
86 x 99 x 159 cm
200 kg
1
Łączna waga:
200 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 16 sie 2021 do 19 sie 2021

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Illinois, Palos Heights

Od 24 sie 2021 do 30 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).