(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

panel szklany hartowany (Nr 5710127)

Długość [m]:

2200

Szerokość [m]:

700

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 216.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Prudnik

Od 13 sty 2020 do 16 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Kowary

Od 13 sty 2020 do 16 sty 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, warto opublikować bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeśli chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim wybierzesz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki warto pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).