(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-10-27 22:15

panele, 70 paczek, dlugosc 2 m

(Nr 2119677)
panele, 70 paczek, dlugosc 2 m

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

oryginalne paczki

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1701.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przetransportowania niewielki ładunek, który nie wymaga zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania dużej przestrzeni, wtedy użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL zalicza się auta, których waga jest większy niż 3,5 tony i inne pojazdy spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka i furgon. Rodzaj ciężarówki powinien być przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – waga i rozmiar. Warto również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, warto opisać pakunek. Ważna bywa także informacja w temacie usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek i rozładunek. Ważnym elementem może być również termin wykonania transportu.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to z reguły palety, narzędzia, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Sztokholm, 11129, Szwecja

Od 28 paź 2017 do 30 paź 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Od 31 paź 2017 do 3 lis 2017