(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Panele MDF w paczkach , paczki 10-15kg zajmuje ok 100x120x200cm powierzchni i waga ok 1700 kg (Nr 5868688)

Panele MDF w paczkach , paczki 10-15kg  zajmuje ok 100x120x200cm powierzchni i waga ok 1700 kg

Długość [m]:

2.0

Szerokość [m]:

1.0

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

1700

Liczba sztuk:

1

Dystans: 145.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

20 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Łomża

26 lut 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, kiedy planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do przewozu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. W szczególności delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).