(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-05 14:05

Panele podlogowe

(Nr 2258508)
Panele podlogowe

Długość [m]:

1.3

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

6.00

Ilość sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1069.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu należy pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. Bardzo kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Zdzieszowice, 47-330, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tilburg, Holandia

Termin elastyczny