(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-01-25 13:21

panele podlogowe (36 paczek + gabka izolacyjna 12 paczek), karton ze sloikami(przetwory), ok 100 litrow farby,

(Nr 2319904)
panele podlogowe (36 paczek + gabka izolacyjna 12 paczek), karton ze sloikami(przetwory), ok 100 litrow farby,

Długość [m]:

1.30

Szerokość [m]:

0.96

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

650.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

panele i gabka sa w paczkach zapakowanych sklepowo, kazda osobno, wszystkie farby rowniez sa osobno, litrowe puszki moga byc spakowane w kartony, jesli potrzeba

Budżet zlecenia [zł]:

550

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2092.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków jest zależny od rozmiaru ładunku, daty przewozu oraz odcinka między miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

    Transport towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podłoże, na którym ustawia się nieduże rzeczy lub paczki. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj przewozi się artykuły spożywcze, szkło, produkty budowlane (na przykład terakota, panele itd.), okna czy artykuły chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który powinno się przewozić pojazdem ciężarowym i zapełnia zaledwie część przestrzeni do załadunku. Do tego typu transportu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu przewozu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych towarów wymaga użycia kontenera – przede wszystkim w przypadku transportu ładunków w postaci płynu lub towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także przewozić drobnicę w opakowaniach – workach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i sypkich – można rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Wólka Grodziska, 05-825, Polska

2 lut 2018

Adres i termin dostawy

Exeter, Wielka Brytania

4 lut 2018