(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-27 19:30

papierówka 2,5m dł 13m3

(Nr 2326612)
papierówka 2,5m dł  13m3

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

15000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

drewno w stosie na lesie przy drodze utwardzonej

Budżet zlecenia [zł]:

800

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 66.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga zwłaszcza firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zleceniem takiego transportu po ustalać parę zasadniczych formalności.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe mogące udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, opłaca się zdefiniować, czy niezbędna jest górna osłona i czy do przewozu wystarczy otwarta przyczepa. Kiedy pragniemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie właściwych świadectw, jak również w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po ustaleniu swoich kryteriów, najczęściej można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej publikowane, docierają do tysięcy specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja umożliwia zdobycie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Lidzbark, 13-230, Polska

Od 29 sty 2018 do 30 sty 2018

Adres i termin dostawy

Jagarzewo, 13-113, Polska

Od 29 sty 2018 do 30 sty 2018