(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

paquete (Nr 6070263)

paquete

Długość [m]:

0.110

Szerokość [m]:

0.06

Wysokość [m]:

0.01

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

1

Dystans: 431.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalucía, Jun

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Ondara

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do wysyłki trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypchać fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).