(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete (Nr 6114980)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
50 x 30 x 30 cm 10 kg 1
Łączna waga: 10 kg
Dystans: 1113 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Karolina Południowa, Anderson

Od 1 cze 2020 do 14 cze 2020

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Floryda, Miami

Od 15 cze 2020 do 26 cze 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, opłaca się wystawić bezpłatne zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem można określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).