(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete (Nr 6138804)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
100 x 100 x 100 cm 100 kg 1
Łączna waga: 100 kg
Dystans: 2532 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Missouri, Kansas City

Od 20 cze 2020 do 30 cze 2020

Adres i termin dostawy

Meksyk, Kalifornia Dolna, Tijuana

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, opłaca się wystawić darmowe ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, jeśli planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto napakować fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. Nadzwyczaj kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).