Paquete (Nr 6164780)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
50 x 40 x 30 cm 2 kg 1
Łączna waga: 2 kg
Dystans: 675 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kantabria, Santander

Od 31 maj 2020 do 30 cze 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, La Seu D'urgell

Od 30 cze 2020 do 31 lip 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, opłaca się wystawić darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, gdy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do przewozu warto pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).