Paquete (Nr 6178200)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
200 x 200 x 200 cm 30 kg 1
Łączna waga: 30 kg
Dystans: 1719 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 22 cze 2020 do 28 cze 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londres

Od 13 lip 2020 do 31 lip 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej formatów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, należy wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, gdy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).