(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete (Nr 6240219)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
100 x 30 x 30 cm 10 kg 1
Łączna waga: 10 kg
Dystans: 1807 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Włochy, Marche, Pesaro

Od 18 cze 2020 do 25 cze 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Elche/elx

Od 26 cze 2020 do 31 lip 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do przewozu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).