(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete (Nr 6379033)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
20 x 20 x 20 cm 1 kg 1
Łączna waga: 1 kg
Dystans: 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Kalifornia, San Diego

Od 7 sie 2020 do 22 sie 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 8 wrz 2020 do 17 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu paczki, opłaca się opublikować za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeśli planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. Szczególnie delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).