Paquete (Nr 6379099)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
50 x 30 x 15 cm 3 kg 1
Łączna waga: 3 kg
Dystans 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Panama, Provincia De Panamá, Panama

Od 13 lis 2020 do 20 lis 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Palma

Od 3 gru 2020 do 12 gru 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, gdy chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do wysyłki należy pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).