(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete (Nr 6422451)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
100 x 30 x 30 cm 10 kg 1
Łączna waga: 10 kg
Dystans: 2346 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Grenada

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Derby, Derby

Od 10 wrz 2020 do 13 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, należy opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można podać typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. Bardzo delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).