Paquete (Nr 6441501)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
80 x 80 x 80 cm 20 kg 1
Łączna waga: 20 kg
Dystans: 1771 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Holandia, Holandia Północna, Amsterdam

Od 27 sie 2020 do 28 sie 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 29 wrz 2020 do 30 wrz 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej wymiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto napakować fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Zwłaszcza kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).