Paquete (Nr 6445750)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
10 x 14 x 10 cm 5 kg 1
Łączna waga: 5 kg
Dystans: 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Nawarra, San Adrián

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Georgia, Atlanta

Od 22 paź 2020 do 5 lis 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeśli chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do przewozu należy pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).