Paquete (Nr 6449948)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
50 x 50 x 80 cm 1500 kg 1
Łączna waga: 1500 kg
Dystans: 0 km
Faktura VAT: Wymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Torrejón De Ardoz

1 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Dominikana, Distrito Nacional, Santo Domingo

30 wrz 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, należy opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem można zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeżeli chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).