Paquete (Nr 6464477)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
15 x 10 x 5 cm 1 kg 1
Łączna waga: 1 kg
Dystans: 0 km
Faktura VAT: Wymagana

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Floryda, Miami

20 sie 2020

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Floryda, Miami

20 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej kształtów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, warto opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, jeżeli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Bardzo kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).