Paquete (Nr 6474779)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
51 x 51 x 38 cm 6 kg 1
Łączna waga: 6 kg
Dystans: 2401 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Massachusetts, Boston

Od 27 sie 2020 do 10 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Floryda, Miami

Od 24 wrz 2020 do 8 paź 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem warto zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeśli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. Nadzwyczaj kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).