Paquete (Nr 6475291)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
50 x 50 x 60 cm 8 kg 1
Łączna waga: 8 kg
Dystans: 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalusia, Andújar

Od 3 lis 2020 do 6 lis 2020

Adres i termin dostawy

Dominikana, Monseñor Nouel, Bonao

Od 8 gru 2020 do 15 gru 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, należy opublikować darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem można podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).